Menu

kilka srok za ogon

Wpisy otagowane : decoupage

Pudełeczko dla chrześniaczki

margojaCoraz rzadziej mam okazję zająć się decoupagem, ale mam jeszcze Wam do przedstawienia pudełko, które zrobiłam dla córki mojej siostry - Karolinki. W przyszłą sobotę mam zostać jej mamą chrzestną:) W rolach drugoplanowych wystąpiły przytulaki mojego starszego synka Antosia - Pomek i Viki:))

pudełko decoupage

 

Szkatułka różana

margoja

szkatulka

Nadszedł czas na pierwszy wpis o decoupage. Ta szkatułka jest jedną z pierwszych moich prac, w sumie na razie to wszystko będzie pierwsze, bo tak, jak w gotowaniu jestem ciągłym, to zdobienia decoupagem dopiero sie uczę... 

Ta szkatułka to po prostu serwetkowe róże, ale dla mnie cudo:)

 szkatulaszkatula

o czym tu będę pisać?

margoja

Chcialabym popisać trochę o moich dwóch pasjach: pieczeniu i zdobieniu decoupagem. Pieczenie uwielbiam odkąd zaczełam czytać blog mojej mistrzyni czyli Dorotuś z blogu Moje Wypieki. Czyli juz ladne 3 lata:) A decoupage w moim świecie pojawil sie jako taki dopiero od około pół roku, ale wciąga mnie coraz bardziej. Od zawsze lubiłam przygotowywac samodzielnie kartki świąteczne z różnego rodzaju papierów, tektury, wstazeczek, zdjęc...ale dopiero teraz wiem, ze to się nazywa scrapbooking:)

© kilka srok za ogon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci