Menu

kilka srok za ogon

Wpisy otagowane : kwiaty

3 niskokaloryczne rzeczy poprawiające humor:)

margoja

zasłonka

Są taki chwile, takie dni, kiedy wiosna o nas zapomniała, gorączka u synka nie chce spadać, drożdżówka się skończyła... Nasza energia życiowa nie na najwyższym poziomie... Co mi ostatnio przywraca chęć do działania? Drobiazgi... i nie jest to czekolada:)

Pierwszą rzeczą są małe udoskonalenia, lub zmiany w wystroju mieszkania. Ja zmieniłam zasłonki i wykorzystałam starą koronkę zamiast chwostów. Prawda, że ładnie?:)

zasłonka

Kolejnym pocieszaczem o dużej mocy są kwiaty. Na parapecie stokrotki od synka, które dostałam na urodziny:) W związku z

urodzinami mam kwiatów pod dostatkiem:)

 

tulipankitulipankitulipanki

 

 

toaletka

I ostatnia rzecz, która na mnie zawsze działa - kąpiel:) Ostatnio z płynem eko bergamotka-kumkwat - obłędny zapach!!!

relaksrelaks

Wiosna w wazonie

margoja

tulipany

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale od jakiegoś czasu żonkile, które kupuję na stół świąteczny nie rozwijają się, albo więdną w zastraszajacym tempie... Tulipany nigdy mnie nie zawodzą i zawsze cieszą oko bardzo długo, szczególnie jeśli kupię je z uprawy, którą odkryłam w zeszłym roku. Dziś czerwono-żółte, trochę papuzie, a najlepsze było to, że z jednej łodyżki rozwinęły sie czasem aż 3 kielichy:)

tulipanytulipany 

Idzie wiosna!

margoja

tulipany

Dziś wpis z cyklu "Kwiaty i ja":))  Za każdym razem jak dostaję kwiaty mam ochotę zatrzymac je tak długo jak się da. Moje nieudolne zdjęcia są tego dowodem:) a kwiaty dostałam od siostry z okazji urodzin .... mojego synka :) Miłych pierwszych dni wiosny!!!

tulipany 

Kocham kwiaty - Eustoma Grandiflorum

margoja

eustoma

Dziś wpis z cyklu Kocham kwiaty, dedykowany mojemu bratu - Andrzejowi, który już zaczął się martwić o Srokę fotograficzną:))). Specjalnie więc dla niego bukiet z Eustomy Grandiflorum - ostatnio mojego ulubionego kwiata.

eustomaeustoma 

© kilka srok za ogon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci